DEFARO- lietuviški biožidiniai

El.paštas: pardavimai@biozidinys.lt  Tel.: +370 603 544 96

Facebook
Instagram

APIE MUS

Esame pirmieji ir vieninteliai biožidinių gamintojai Lietuvoje. Kurdami aplinkai draugiškus ir saugius biožidinius, tikimės įnešti jaukumo, grožio ir šilumos į Jūsų namus ar kitas erdves. Ilgai dirbome norėdami sukurti patikimus ir analogų neturinčius produktus, kuriuos pristatome prekės ženklu „Defaro“.

„Defaro“ – tai kokybė, pažanga, saugumas ir patikimumas.

Kompanijos privalumas – tai, jog produktai yra kuriami mūsų pačių, t.y. nuo idėjos, dizaino, projektavimo, gamybos iki galutinio vartotojo. Todėl mes esame lankstūs ir galime tenkinti kiekvieno kliento individualius poreikius.

APIE BIOŽIDINIUS

Mūsų gaminami biožidiniai gali būti naudojami ten, kur įsirengti įprasto židinio nėra galimybių. Biožidinys tai inovatyvi technologija, kuri leidžia džiaugtis tikra ugnimi ir šiluma nesinaudojant jokiais specialiais įrengimais. Šiems židiniams nereikia dūmtraukio, jokių specialių leidimų, todėl juo gali džiaugtis kiekvienas, panorėjęs įnešti jaukumo ir elegancijos į savo namus, biurą ar bet kurią kitą vietą.

Sklindanti natūrali biožidinio šviesa suteikia ne tik jaukumą, bet ir skleidžia šilumą patalpoje, todėl tai gali būti ne tik patraukli interjero detalė, bet ir puikus priedas prie įprastos šildymo sistemos.

Šiam židiniui kūrenti naudojamos ne malkos, o specialus organinės kilmės bioetanolio kuras, kuris neskleidžia dūmų bei yra nekenksmingas aplinkai ir žmonėms. Degdamas jis išskiria tik vandens garus ir anglies dvideginį. Ši inovacija yra saugi, ja labai paprasta naudotis, tereikia degiklį pripildyti biokuru ir uždegti naudojant specialų žiebtuvėlį. Natūrali biožidinio ugnis suteiks jaukumo ir šilumos prieskonį Jūsų aplinkai.