DEFARO- lietuviški biožidiniai

El.paštas: pardavimai@biozidinys.lt  Tel.: +370 603 544 96

Facebook
Instagram

D.U.K.

 • Kaip naudoti biožidinį?
  Į atidarytą degiklio angą piltuvėliu pripildykite norimą kiekį bioetanolio ir uždekite specialiu žiebtuvėliu. Sudegus visam kurui degiklyje biožidinys užgesta pats, tačiau norint jį užgesinti dar degantį, specialiu komplekte esančiu įrankiu uždarykite degiklio angą.
 • Ar reikalinga papildoma įranga?
  Jokia papildoma įranga norit naudoti biožidinius nereikalinga. Nereikia dūmtraukio ar specialios vėdinimo sistemos. Pakanka po kūrenimo pravėdinti patalpas.
 • Ar priimate individualius užsakymus?
  Taip. Pasistengsime kartu rasti sprendimą, atitinkantį Jūsų poreikius.
 • Ar biožidinys apšildo patalpas?
  Sklindanti natūrali biožidinio šviesa suteikia ne tik jaukumą, bet ir skleidžią malonią šilumą patalpoje. 20 kv. m patalpose kūrenamas biožidinys per 30 min temperatūrą pakelia keliais laipsniais. Biožidinys gali būti puikus priedas prie įprastos šildymo sistemos, tačiau vien tik jo nepakanka.
 • Ar galima montuoti biožidinį po televizoriumi?
  Biožidinys dega tikra ugnimi, todėl geriausia būtų jį montuoti kitoje vietoje. Jei tokios galimybės nėra tuomet kaitrą reikia nukreipti nuo elektroninio įtaiso, kad jo nepaveiktų, pavyzdžiui, įgilinant televizorių į sieną ar virš židinio tvirtinti kaitrą nukreipiačią interjero detalę.
 • Kas yra bioetanolis?
  Bioetanolis – denatūruotas etilo alkoholis, gaminamas iš augalinės kilmės žaliavų. Šis organinės kilmės kuras neskleidžia dūmų bei yra nekenksmingas aplinkai ir žmonėms. Degdamas jis išskiria tik vandens garus ir anglies dvideginį.
 • Kur galiu įsigyti bioetanolio? Ir kiek jis kainuoja?
  Bioetanolio galite įsigyti pas mus. Kaina 25,90Eur/ 6l.