DEFARO- lietuviški biožidiniai

El.paštas: pardavimai@biozidinys.lt  Tel.: +370 603 544 96

Facebook
Instagram

PRIVATUMO POLITIKA

Bendra informacija

IĮ „Gidėja“ (toliau – Duomenų valdytojas) šia privatumo politika nustato kaip ir kam yra kaupiami jūsų asmens duomenys jums lankatis mūsų interteto svetainėje www.biozidinys.lt . Šios privatumo politikos taisyklės yra taikomos kiekvieną kartą nadodajantis mūsų interneto svetaine ar teikiamomis paslaugomis.   

Duomenų valdytojo rekvizitai:

IĮ “Gidėja”

Adresas: Gerosios Vilties g. 44-20, 03143  Vilnius

Juridinio asmens kodas: 303341045

El.paštas: info@biozidinys.lt

Šiomis taisyklėmis patvirtiname, kad Duomenų valdytojo svetainės ir socialinių tinklų paskyrų lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainių ir socialinių tinklų paskyrų lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Duomenų valdytojo darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos įskaitant ir informacijos apie svetainių lankytojus.

Asmenys, jaunesni nei 14 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę (-es) ir socialinių tinklų paskyras. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis nei 14 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą ir jį atsiųsti/pateikti mums.

Svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte mūsų privatumo politikos taisykles, nes kiekvieną kartą lankydami Duomenų valdytojui priklausančias interneto svetaines ar socialinių tinklų paskyras sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šiose privatumo taisyklėse. Jeigu nesutinkate su šiomis taisyklėmis, prašome nesilankytį Duomenų valdytojui priklausančiose interneto svetainėse ir/ar socialinių tinklų paskirose bei nesinaudoti  teikiamomis paslaugomis.

Privatumo politikoje vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente Nr. 2016/679 (ES). 

Asmens duomenų kaupimo, saugojimo ir naudojimo taisyklės

Šiomis taisyklėmis Duomenų valdytojas  nurodo, kad asmens duomenys gali būti naudojami ir saugomi tik su  parduodamais gaminiais ar teikiamomis paslaugomis susijusiais tikslais, t.y. išrašant sąskaitas,  teikiant  pasiūlymus, sekant ir analizuojant Duomenų valdytojo administruojamų internetinių svetainių ir socialinių tinklų lankomumo rodiklius.

Asmens duomenys gali būtų kaupiami įvairiais būdais:

  • Klientui pačiam pateikiant savo asmens duomenis rašant laišką el. paštu ar socialiniuose tinkluose,  skambinant.
  • Automatiškai, t.y. lankatis Duomenų valdytojo internetinėje svetainėje ar socialiniuose tinkluose. 
  • Tam tikrais atvejais mes gauname asmens duomenis iš trečiųjų asmenų bei galime rinkti duomenis iš viešai prienamų šaltinių (kiek tai leidžia galiojantys teisės aktai), pvz., socialinių tinklų, interneto puslapių ir kt.

Sukaupta informacija gali būti naudojama tiesioginei rinkodarai ar kitiems tikslams su Jūsų sutikimu (turite teisę nesutikti ar bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti jūsų duomenis).

Privatumo politikos išimtys.

Duomenų valdytojas pasilieka teisę nesilaikyti šioje Privatumo politikoje pateiktų asmens duomenų valdymo, kaupimo ir saugojimo taisyklių bei perduoti turimus duomenis tretiesiems asmenims tuo atveju, jei asmuo pažeidžia sutarties sąlygas arba Duomenų valdytojas taip elgtis yra įpareigojamas Lietuvos Respublikos įstatymų.  

Slapukai

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Būtinieji slapukai reikalingi užtikrinti Interneto svetainės tinkamą pateikimą ir funkcionalumą. Šie slapukai yra būtini tinkamam Interneto svetainės naudojimui, todėl jų negalite atsisakyti. Tačiau, jei nepaisydami saugumo nuspręsite, kad nenorite sutikti su mūsų privalomųjų slapukų naudojimu, galite juos blokuoti arba ištrinti pakeisdami naršyklės nustatymus.

Statistiniai slapukai padeda suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus, bei stebėti kaip Jūs naudojatės Interneto svetaine t. y. kokių paslaugų ieškote, kokias paskyras dažniausiai lankote, kiek laiko lankėtės Internetinėje svetainėje. Statistiniai slapukai nerenka asmeninės informacijos ir nesusiję su asmeniniais rinkodaros pasiūlymais jums.

Rinkodaros slapukai naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas ir tik jį dominančiascreklamas. Jie gali būti naudojami vertinant reklamos kampanijų efektyvumą trečiųjų šalių puslapiuose. Dažniausiai šie slapukai identifikuoja lankytojus pagal IP adresą.

Funkciniai slapukai padeda prisiminti Jūsų pageidavimus tokius kaip kalbą, paieškas, anksčiau peržiūrėtą informaciją, svetainės prisijungimo duomenis ir taip sukuria efektyvesnį Interneto svetainės naudojimą. Šie slapukai nėra būtini, tačiau ženkliai pagerina Interneto svetainės naudojimosi kokybę.

Slapukų naudojimas

Naudojant slapukus apsilankymas sveitaineje gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Su jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami:

  • Atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas.
  •  Rodyti aktualesnius skelbimus.
  •  Suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje.
  •  Apsaugoti vartotojo duomenis.

Naudojami slapukai

Slapuko pavadinimasSlapuko kategorijaPaskirtisGaliojimas
CONSENTBūtinieji slapukaiIšsaugo esamo domeno vartotojo sutikimų su slapukais būseną.1 metai
cookiemessageBūtinieji slapukaiNaudojami sekti, ar sutinkama leisti naudoti privalomuosius slapukus.1 metai
_gaStatistiniai slapukaiGoogle slapukas, naudojamas vartotojams atskirti.2 metai
_gatStatistiniai slapukaiGoogle slapukas, naudojamas užklausų kiekiui analizuoti.1 minutė
_gidStatistiniai slapukaiGoogle slapukas, naudojamas vartotojams atskirti.24 valandas
1P_JARStatistiniai slapukaiGoogle slapukas, skirtas sesijai įgalinti.2 metai
NIDStatistiniai slapukaiGoogle slapukas, skirtas sesijai įgalinti.2 metai
APISIDStatistiniai slapukaiGoogle slapukas, skirtas sesijai įgalinti.2 metai
HSIDStatistiniai slapukaiGoogle slapukas, skirtas sesijai įgalinti.2 metai
LOGIN_INFOStatistiniai slapukaiYoutube slapukas, skirtas saugoti naudotojo prisijungimo informaciją, remiantis naudotojo ID.2 metai
PREFStatistiniai slapukai„YouTube“ slapukas, leidžiantis aplinkai atsiminti, kuriuos vartotojo nustatytus parametrus aplinka naudoja.9 mėnesiai
SAPISIDStatistiniai slapukaiGoogle slapukas, skirtas sesijai įgalinti.2 metai
SSIDStatistiniai slapukaiGoogle slapukas, skirtas sesijai įgalinti.2 metai
VISITOR_INFO1_LIVEStatistiniai slapukai„YouTube“ naudojamas slapukas, skirtas rodyti vartotojo pageidaujamą turinį.6 mėnesiai
DSIDRinkodaros slaukaiGoogle slapukai, skirti reklamos tikslams.2 mėnesiai
IDERinkodaros slaukai„Google“ reklamos slapukas, naudojamas naudotojų stebėjimo ir reklamų taikymo tikslais.1 metai
ANIDRinkodaros slaukai„Google“ reklamos slapukas, naudojamas naudotojų stebėjimo ir reklamų taikymo tikslais.1 metai
__Secure-3PAPISIDRinkodaros slaukaiGoogle slapukas, renkantus naudotojo informaciją, kad galėtų rodyti asmeniškai pritaikytą tikslinę reklamą.2 metai
__Secure-3PSIDRinkodaros slaukaiGoogle slapukas, renkantus naudotojo informaciją, kad galėtų rodyti asmeniškai pritaikytą tikslinę reklamą.2 metai
__Secure-3PSIDCCRinkodaros slaukaiGoogle slapukas, renkantus naudotojo informaciją, kad galėtų rodyti asmeniškai pritaikytą tikslinę reklamą.2 metai
SIDRinkodaros slaukai„YouTube“ saugumo slapukas, kuris identifikuoja ir saugo specifinę naudotojo informaciją.2 metai
SIDCCRinkodaros slaukaiGoogle slapukas, skirtas rinkti ir saugoti informaciją apie išplėstinį vartotojo elgesį.3 mėnesiai
YSCFunkcinis slapukas„YouTube“ naudojamas slapukas, skirtas pagerinti naudotojo patirtį naršymo sesijos metu.Naršymo metu

Slapukų valdymas

Lankydamiesi Interneto svetainėje, atsidarius norimą puslapį, jo apačioje atsidaro sutikimo forma, kurioje galite pasirinkti sutikti su visai slapukais arba paspaudus „Slapukų nustatymai“ pasirinkti, kuriuos slapukus galima naudoti Jūsų sesijos metu.

Tai pat atsisakyti slapukų galima kompiuteryje ar kituose įrenginiuose, pakeitus naudojamos naršyklės nustatymus.

Slapukų politikos nuostatos, pagal teisės aktus, kurie reglamentuoja slapukų naudojimą ir bendrą visuotinai priimtą slapukų naudojimo praktiką, gali būti keičiamos lankytojų atskirai neinformavus.