free css templates

Esame pirmieji ir vieninteliai biožidinių gamintojai Lietuvoje. Kurdami aplinkai draugiškus ir saugius biožidinius, tikimės įnešti jaukumo, grožio ir šilumos į jūsų namus ar kitas erdves. Ilgai dirbome norėdami sukurti patikimus ir analogų neturinčius produktus, kuriuos pristatome prekės ženklu „Defaro“.

„Defaro“ – tai kokybė, pažanga, saugumas ir patikimumas.

Kompanijos privalumas yra tai, jog produktai yra kuriami mūsų pačių, t.y. nuo idėjos, dizaino, projektavimo, gamybos iki galutinio vartotojo. Todėl mes esame lankstūs ir galime tenkinti kiekvieno kliento individualius poreikius.

APIE BIOŽIDINIUS

Mūsų gaminami biožidiniai gali būti naudojami ten, kur įsirengti įprasto židinio praktiškai neįmanoma. Biožidinys tai inovatyvi technologija, kuri leidžia džiaugtis tikra ugnimi ir šiluma nesinaudojant jokiais specialiais įrengimais. Šiems židiniams nereikia dūmtraukio, jokių specialių leidimų, todėl juo gali džiaugtis bet kuris, panorėjęs įnešti jaukumo ir elegancijos į savo namus, biurą ar bet kurią kitą vietą.


Biožidinys tai puiki technologija, kadangi ją be jokių sunkumų galima perkelti į kitą vietą, taip atnaujinant aplinką ir papuošiant interjerą. Sklindanti natūrali biožidinio šviesa suteikia ne tik jaukumą, bet ir skleidžią šilumą patalpoje. Biožidinys gali būti ne tik patraukli interjero detalė, bet ir puikus priedas prie įprastos šildymo sistemos.


Šiam židiniui kūrenti naudojamos ne malkos, o specialus organinės kilmės bioetanolio kuras, kuris neskleidžia dūmų bei yra nekenksmingas aplinkai ir žmonėms. Degdamas jis išskiria tik vandens garus ir anglies dvideginį. Ši inovacija yra saugi, ja labai paprasta naudotis, tereikia degiklį pripildyti biokuru ir uždegti naudojant specialų žiebtuvėlį. Sklindanti natūrali biožidinio šviesa suteiks jaukumo ir šilumos prieskonį Jūsų aplinkai.

D.U.K.

Kaip naudoti biožidinį?


Į atidarytą degiklio angą piltuvėliu pripildykite norimą kiekį bioetanolio ir uždekite specialiu žiebtuvėliu. Sudegus visam kurui degiklyje biožidinys užgesta pats, tačiau norint jį užgesinti dar degantį, specialiu komplekte esančiu įrankiu uždarykite degiklio angą.


Ar reikalinga papildoma įranga?


Jokia papildoma įranga norit naudoti biožidinius nereikalinga. Nereikia dūmtraukio ar specialios vėdinimo sistemos. Pakanka po kūrenimo pravėdinti patalpas.


Ar priimate individualius užsakymus?


Taip. Pasistengsime kartu rasti sprendimą, atitinkantį Jūsų poreikius.


Ar biožidinys apšildo patalpas?


Sklindanti natūrali biožidinio šviesa suteikia ne tik jaukumą, bet ir skleidžią malonią šilumą patalpoje. 20 kv. m patalpose kūrenamas biožidinys per 30 min temperatūrą pakelia keliais laipsniais. Biožidinys gali būti puikus priedas prie įprastos šildymo sistemos, tačiau vien tik jo nepakanka.


Kas yra bioetanolis?


Bioetanolis – denatūruotas etilo alkoholis, gaminamas iš augalinės kilmės žaliavų. Šis organinės kilmės kuras neskleidžia dūmų bei kvapo, yra nekenksmingas aplinkai ir žmonėms. Degdamas jis išskiria tik vandens garus ir anglies dvideginį.


Kur galiu įsigyti bioetanolio? Ir kiek jis kainuoja?


Bioetanolio galite įsigyti specializuotose parduotuvėse arba iš atstovų internete. Kaina svyruoja nuo 3 EUR iki 6 EUR už litrą. Kaina priklauso nuo bioetanolio kokybės bei gamintojo. Daugiau kartų distiliuotas kuras yra brangesnis, tačiau kokybiškesnis.

TAIP PAT MUS RASITE:

Defaro biozidiniai

Mūsų ekspoziciją galite rasti
salone "Krosnys ir Krosnelės",
esančiame Domus Galerijoje, 
adresu P. Lukšio g. 32, VilniusKONTAKTAI
El.paštas: info@biozidinys.lt
Tel.: +370 677 94099

PARDAVIMAI